Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KTO NAM DOBRZE ŻYCZY?

Kliknij aby odtworzyć

Dziesięcioro głogowian użyczyło swoich głosów do świątecznego quizu, który pojawił się na facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury. Życzenia składają m.in. starosta głogowski, proboszcz parafii kolegiackiej czy dyrektorka biblioteki miejskiej. Zadaniem biorących udział w zabawie jest odgadnąć „Kto nam dobrze życzy?”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama