Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NIE ZAPOMNIELI

Kliknij aby odtworzyć

W związku z pandemią koronawirusa uroczystości związane z obchodami rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce nie były tak podniosłe jak zazwyczaj. Kilkanaście osób przyszło w niedzielne popołudnie pod pomnik poświęcony ofiarom totalitaryzmu w Głogowie. Złożono kwiaty i zapalono znicze.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama