Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

BYŁ MOBBING W MOKu

Po niemal pięciu latach trwania sprawy Sąd orzekł o winie pracodawcy.
BYŁ MOBBING W MOKu

Bożena Rudzińska, pracownica Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie oskarżyła pracodawcę, reprezentowanego przez ówczesną dyrektor MOK Barbarę Mareńczak, o mobbing. Sprawa trwała kilka lat i ostatecznie Sąd orzekł o winie pracodawcy - poinformowała nas Bożena Rudzińska. Uznał, że była nierówno traktowana i stosowano wobec niej mobbing. Wyrok jest prawomocny. Co na to prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, który niejednokrotnie powtarzał, że "nie ma świętych krów" a z wyciągnięciem konsekwencji wobec pracodawcy poczeka na sądowe rozstrzygnięcie sprawy? Więcej na ten temat wkrótce w serwisie informacyjnym TV Master.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Głogowianka 21.12.2020 22:06
Brawo! Nareszcie!?

Temperatura: 27°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama