Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WYGRAŁY JEDNYM PUNKTEM

Kliknij aby odtworzyć

To był zacięty mecz, w którym to, komu przypadnie zwycięstwo ważyło się do ostatnich minut spotkania. W ramach II Ligi Kobiet, koszykarki MKS Basket Chrobry Głogów w ostatnią sobotę podejmowały KS Wichoś Jelenia Góra. Głogowianki wygrały dwie pierwsze kwarty, by pozostałe przegrać. Jednak zaliczka punktowa pozwoliła im ostatecznie cieszyć się z minimalnego, bo jednopunktowego, ale zwycięstwa.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama