Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

COŚ SIĘ ZMIENIŁO?

Kliknij aby odtworzyć

Wracamy do tematu parkingu między ulicami: Staromiejska i Rzeźnicza w Głogowie. W sierpniu zeszłego roku prezentowaliśmy uwagi pewnego głogowianina na temat realizacji tego zadania. Mówił on m.in. o spływie części wód opadowych z parkingu do pobliskiego dołu z wejściem do kazamaty w fosie oraz o stanie rury odprowadzającej deszczówkę. Sprawdziliśmy czy od tego czasu gmina zajęła się tymi kwestiami?


Podziel się
Oceń

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama