Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PO WAKACJACH DRUGA FALA

Kliknij aby odtworzyć

Koronawirus odpuścił nam latem i mogliśmy wybrać się chociaż na krótkie wakacje. Niestety parę tygodni po rozpoczęciu roku szkolnego druga fala pandemii zalała nasz kraj. W Głogowie pod koniec września zanotowano pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem u uczniów. W naszej dzisiejszej telewizyjnej kronice wracamy m.in. do tego tematu. Teraz w skrócie, więcej po serwisie i na naszej stronie www.tvmaster.eu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama