Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CO Z KOSZTAMI UTRZYMANIA?

Kliknij aby odtworzyć

Budynek po byłym kinie Jubilat w Głogowie stoi nieużytkowany od połowy 2018 roku. We wrześniu 2019 roku obiekt przekazał nieodpłatnie gminie miejskiej sejmik Województwa Dolnośląskiego. Władze miasta starają się teraz o przyznanie dotacji z tzw, Funduszy Norweskich na zagospodarowanie wspomnianego budynku. Ma w nim powstać Miejskie Centrum Integracji. Nie wiadomo jednak czy i kiedy gmina otrzyma dofinansowanie na to zadanie. Prezydent nie potrafił też konkretnie odpowiedzieć na pytanie ile głogowian będzie kosztowało utrzymanie tego obiektu.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama