Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

- JESTEŚMY RAZEM

Kliknij aby odtworzyć

Nieco tydzień temu mówiliśmy o zimowym wejściu na Śnieżkę grupy śmiałków z Głogowa i innych miast na rzecz Głogowskiego Hospicjum. W trakcie zdobywania góry zbierano datki na budowę tej placówki. Podobnej sztuki dokonali głogowscy strażacy i inne osoby, które w ten sposób chcą pomoc Szymonkowi Łużnemu, małemu strażakowi z OSP Szczyglice, który choruje na białaczkę.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama