Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PŁACIĆ CZY NIE?

Kliknij aby odtworzyć

Po ostatnich obfitych opadach śniegu, wielu głogowian kierowców skarżyło się na nieodśnieżone parkingi, zwłaszcza te objęte strefą płatnego parkowania. Zmotoryzowani mieli i mają problemy z zaparkowaniem a później z wyjechaniem z zaśnieżonego miejsca. Do tego pojawiają się wątpliwości czy wykupywać bilet postoju za takie miejsce? O komentarz poprosiliśmy ratusz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 32°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama