Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIERWSZE MEDALE PO ROCZNEJ PRZERWIE

Kliknij aby odtworzyć

To był dla nich pierwszy start od roku kiedy epidemia koronawirusa namieszała w sportowej rywalizacji i treningach. Głogowscy judocy mogli w końcu po wielomiesięcznej przerwie zmierzyć się z rywalami na macie podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w judo, które odbyły się w Łagiewnikach.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama