Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PIELĘGNIARSTWO W KOŃCU MAGISTERSKIE

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie ma powody do świętowania – po długim wyczekiwaniu i staraniach uczelnia uzyskała akceptację potrzebną do uruchomienia drugiego stopnia studiów na kierunku pielęgniarstwo. Tę i inną dobrą informację rektor Katarzyna Rusak ogłosiła na konferencji prasowej.
Kliknij aby odtworzyć

    


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama