Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

TYM RAZEM SĘDZIÓW NIE KRYTYKOWAŁ

Jesienią po meczu w Głogowie trener Maciej Bartoszek narzekał na sędziów. Po meczu w Kielcach o ich błędach, po których padła oba gole dla Korony, już nie mówił. Za to sporo słów krytyki padło pod adresem kieleckich piłkarzy. Szkoleniowiec Chrobrego swoich podopiecznych komplementował, choć wykorzystali zaledwie dwie z kilku bramkowych sytuacji.
TYM RAZEM SĘDZIÓW NIE KRYTYKOWAŁ

Autor: CHROBRY

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama