Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZDOBYWAJĄ K2 KOŁO SŁAWY

Kliknij aby odtworzyć

Od wczoraj w Polsce, a dokładnie koło Sławy, trwa pierwsze zimowej wejście na K2, tyle tylko, że odbywa się ono przy użyciu drewnianej wieży widokowej Joanna koło Sława. Wyczynu tego podjęła się dwójka śmiałków, ojciec i syn - Jacek i Kamil Łapińscy. Aby osiągnąć wysokość K2, dwójka mężczyzn będzie musiała się wspiąć się na „Joannę” aż 247 razy. Chcą tego dokonać do środy, czyli 10 marca.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 30°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama