Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PRZYWRÓCONA DO PRACY

Kliknij aby odtworzyć

W lutym 2011 roku Wiesława Dec – ubiegająca się o przywrócenie do pracy ordynator głogowskiego szpitala usłyszała, że nadal może pełnić swoją funkcję na dotychczasowym stanowisku pracy. Tak orzekł sąd, jednak ówczesny dyrektor placówki zdrowia Tadeusz Tofel nie zamierzał przyjąć doktor Dec z powrotem. Dzisiaj, w naszej telewizyjnej kronice sprzed 10 lat, wracamy do tego tematu. Teraz w skrócie, więcej po serwisie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 28°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama