Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POBIJEMY REKORD?

POBIJEMY REKORD?

141 tys. złotych - taką kwotę mają do przebicia głogowianie w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co rok udaje się pobić rekord, a organizatorzy mają nadzieję, że i tym razem tak się stanie. Przygotowano wiele atrakcji aby zachęcić mieszkańców do wzięcia udziału w tej akcji.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama