Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KIBICUJEMY!

KIBICUJEMY!

Dzisiaj ruszają mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Polacy pierwszy mecz zagrają w piątek ze Słowenią. Później batalie ze Szwajcaria i Szwecją. Czy drużynę, która w ostatnich dwóch turniejach przed mistrzostwami wygrała ledwie jeden z sześciu meczów, stać na wyjście z grupy? A może biało-czerwoni sprawią niespodziankę i nawiążą do medalowych sukcesów z pierwszej dekady XXI wieku? Czy mecze Polaków śledzili szczypiorniści Chrobrego?

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama