Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mają nowy wóz

Mają nowy wóz

Godzinę temu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie oficjalnie wzbogaciła się o nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Nowe cacko kosztowało ponad milion złotych a jego zakup był możliwy dzięki wsparciu m.in. Komendy Wojewódzkiej PSP oraz lokalnych samorządów. Więcej o nowym nabytku głogowskich strażaków powiemy w poniedziałkowym serwisie.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama