Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prowadził pod wpływem narkotyków

Prowadził pod wpływem narkotyków

Kolejny raz głogowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który prowadził pod wpływem środków odurzających. -”Tym razem zatrzymany został 28-letni mieszkaniec gminy Grębocice. Mężczyzna został przebadany testerem narkotykowym, który wykazał w jego organizmie obecność narkotyków. Kierowca nie miał prawa jazdy, aktualnego OC a w jego samochodzie policjanci znaleźli marihuanę”- mówi Bogdan Kaleta z KPP w Głogowie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia  wolności. W związku z brakiem  uprawnień do kierowania, ubezpieczenia OC oraz badań technicznych, musi się liczyć także ze sporymi karami finansowymi i grzywnami.

zdjęcie:Dariusz Paterek


Podziel się
Oceń

Temperatura: 38°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 18 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama