Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mają studnię

Mają studnię

Dzięki głogowianom i ich ofiarności udało się dokonać z pozoru niemożliwej rzeczy.Dzięki nim udało się uruchomić w wiosce Misokitsy na Madagaskarze studnię z czystą wodą. Mieszkańcy już nie muszą pokonywać wiele kilometrów aby w poszukiwaniu zanieczyszczonej wody w wyschniętych zbiornikach. Więcej o tym sukcesie powiemy szerzej wkrótce w naszym serwisie.

Zjdęcie: o. Marek Ochlak


Podziel się
Oceń

Temperatura: 38°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama