Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SPOTKALI SIĘ DLA KUBY NA STADIONIE

Mecze piłki nożnej, malowanie twarzy, zumba, pokazy strażaków i motocyklistów, licytacja – to tylko niektóre atrakcje imprezy charytatywnej pod hasłem „Razem dla Kuby”, zorganizowanej na polkowickim stadionie lekkoatletycznym. Na leczenie 21-letniego zawodnika klubu Górnik Polkowice zebrano ponad 37 tysięcy złotych.
SPOTKALI SIĘ DLA KUBY NA STADIONIE

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama