Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Sędzi" wraca do Chrobrego

Pamiętacie Damian Sędziaka? W ubiegłym sezonie bronił barw Mieszka Gniezno, a teraz... wraca do Chrobrego. Choć zaznaczyć trzeba, że w nieco innej roli, bo nie będzie piłkarzem.
"Sędzi" wraca do Chrobrego

Damian Sędziak wczoraj podpisał umowę i będzie pełnić funkcję kierownika zespołu.


Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama