Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

… A NAWET TRZECIA

Studnia w Afryce gotowa.
… A NAWET TRZECIA

Jest jedna, miała być druga, a będzie też trzecia. Studnia w Afryce zbudowana z pomocą głogowian już cieszy mieszkańców wioski Misokitsy na Madagaskarze w Afryce. Pieniędzy uzbierano tyle, że wystarczy także na drugą i wszystko wskazuje na to, że uda się także nazbierać na kolejną.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama