Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

...A TELEFONY ODŁOŻONE

...A TELEFONY ODŁOŻONE

Ludzie skarżą się na głogowskie przychodnie. W gorącym okresie zachorowań wiele osób, chcąc szybko umówić się do lekarza, wybiera telefon. Okazuje się jednak, że to droga przez mękę. Rekordziści bezskutecznie wykonują kilkadziesiąt, a nawet kilkaset prób połączenia.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama