Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

POWITALI SZKOŁĘ

Ponad 2300 uczniów szkół podstawowych rozpoczęło nowy rok szkolny w gminie Polkowice. Były powakacyjne wspomnienia, radość ze spotkań koleżanek i kolegów, ale też nadzieja, że w tym roku będzie normalnie. Oczywiście, największe emocje towarzyszyły pierwszakom. Burmistrz Polkowic życzył uczniom najlepszych wyników w nauce, zdrowia i wspaniałych szkolnych przyjaźni, a nauczycielom i pracownikom administracji - spokoju w realizacji zadań dydaktycznych.
POWITALI SZKOŁĘ

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama