Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

CHEMIKALIA WCIĄŻ W GŁOGOWIE

CHEMIKALIA WCIĄŻ W GŁOGOWIE

W ubiegłym roku dużo mówiliśmy o składowisku chemikaliów przy ul. Południowej  w Głogowie i o tym jakie są możliwości jego likwidacji. W międzyczasie we wrześniu policja udaremniła  próbę wwiezienia do miasta kolejnych litrów niebezpiecznych substancji. W naszej kronice z 2019 roku przypominamy m.in. o tych wydarzeniach. Teraz w skrócie a więcej po serwisie.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 37°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama