Wczoraj w Głogowie uczczono 82. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbyła się przy Pomniku Koalicji Antyhitlerowskiej w Parku Słowiańskim.
Reklama
Reklama
Wczoraj w Głogowie uczczono 82. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbyła się przy Pomniku Koalicji Antyhitlerowskiej w Parku Słowiańskim.
Napisz komentarz
Komentarze