Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

JESZCZE POSTOJĄ?

JESZCZE POSTOJĄ?

Wracamy do tematu dotyczącego tzw. „infokiosków” znajdujących się przy głogowskim muzeum archeologiczno-historycznymi i Miejskim Ośrodku Kultury. Już kilka razy zwracaliśmy uwagę na zasadność ich funkcjonowania z uwagi na to, że jeden z nich często nie działa wcale, a drugi choć tak,to na ekranie, zwłaszcza latem ledwo można dostrzec wyświetlane wiadomości z uwagi na padające na ekran światło słoneczne.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 36°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama