Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z RAKIETKĄ W DŁONI

Z RAKIETKĄ W DŁONI

Wszystkie głogowskie szkoły średnie z powiatu wystawiły swoje reprezentacje do turnieju w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się po raz siódmy w historii a areną zmagań była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 34°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama