Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ratownik górniczy „komandosem”

Startuje w najtrudniejszym biegu terenowym w Polsce, aby być jeszcze lepiej przygotowanym do służby. Dlatego Piotr Ożóg, ratownik górniczy, z mandatem polkowickiego radnego miejskiego, wybrał Bieg Morskiego Komandosa pamięci gen. broni W. Potasińskiego. Ostatnie zawody jego drużyna zakończyła na drugim miejscu.
Ratownik górniczy „komandosem”

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 29°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama