Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZACZYNAJĄ KOLEJNY ROK

W obecności przedstawicieli rządu, lokalnych samorządów oraz najważniejszych spółek w Zagłębiu Miedziowym, w Uczelni Jana Wyżykowskiego zainaugurowany został rok akademicki 2021/2022. Wykład inauguracyjny wygłosił prezes KGHM Polska Miedź. Uniwersytet Jana Wyżykowskiego to jedyna w Polsce samorządowa uczelnia.
ZACZYNAJĄ KOLEJNY ROK

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 24°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama