Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PODZIĘKOWANIA ZA CODZIENNĄ SŁUŻBĘ

Dzień Ratownictwa Medycznego jest szczególną okazją do złożenia podziękowań tym, którzy nieustannie są na służbie, gotowi do udzielenia pomocy w każdej sytuacji. Polkowickich ratowników medycznych odwiedził burmistrz Łukasz Puźniecki.
PODZIĘKOWANIA ZA CODZIENNĄ SŁUŻBĘ

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama