Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SPARING NA REMIS

SPARING NA REMIS

Piłkarze Chrobrego Głogów mają za sobą trzeci sparing tej zimy. Wczoraj na trzeciej płycie ze sztuczną nawierzchnią zmierzyli się z drugoligowym Górnikiem Polkowice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a obaj trenerzy byli zadowoleni z postawy swoich piłkarzy i przebiegu spotkania.

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 33°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama