Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

WOJEWODA PODJĄŁ DECYZJĘ

WOJEWODA PODJĄŁ DECYZJĘ

W Głogowskim Szpitalu Powiatowym ponownie uruchomiony zostanie oddział covidowy. Decyzję podjął Wojewoda Dolnośląski. Odział zacznie funkcjonować od jutra i będzie liczył na początek 20 łóżek. Więcej o tym w dzisiejszym serwisie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 22°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama