To była kwestia czasu. W miarę rozwoju czwartej fali pandemii koronawirusa i wzrostu zachorowań na Covid-19 oczekiwano na decyzję Wojewody Dolnośląskiego na ponowne uruchomienie oddziału covidowego w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Zacznie od działać od jutra. Na razie będzie przygotowany na dwadzieścia osób, ale niewykluczone, że w miarę przybywania chorych, łóżek będzie więcej.
Reklama
ODDZIAŁ COVIDOVY PONOWNIE W GŁOGOWSKIM SZPITALU
- 09.11.2021 08:44 (aktualizacja 14.08.2023 07:53)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze