To była historyczna chwila. Zapoczątkowała realizację pomysłu, który zrodził się wiele lat temu, i który w końcu doczekał się szczęśliwego finału. Wczoraj na jednej z działek na Paulinowie dokonano symbolicznego wbicia łopaty zwiastującego budowę hospicjum stacjonarnego w Głogowie. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie za dwa lata placówka zacznie funkcjonować.
Reklama
ROZPOCZYNA SIĘ BUDOWA HOSPICJUM W GŁOGOWIE
- 09.12.2021 14:29 (aktualizacja 16.08.2023 18:09)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze