Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GÓRSKI: BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ

Kliknij aby odtworzyć

Głogowianie ponownie dowiedli tego, że kiedy chodzi o pomoc osobom potrzebującym nie pozostają obojętni i bardzo chętnie odpowiadają na różnego rodzaju apele. Organizatorzy Noworocznego Marszobiegu kolejny rok z rzędu mają powody do zadowolenia. Kilkuset głogowian przyszło 1 stycznia na Bulwar Nadodrzański by na sportowo powitać Nowy Rok a przy okazji wesprzeć Fundację Hospicjum Głogowskie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 27°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama