Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

GÓRNICY UCZTOWALI

GÓRNICY UCZTOWALI

Już w listopadzie rozpoczęły się górnicze spotkania  na karczmach piwnych. Nasza kamera zapraszana była na związkowe biesiady. W kronice z 2019 roku przypominamy jak bawiła się górnicza brać. Teraz fragmenty, po serwisie całe informacje.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama