Sytuacja wydawała się bardzo poważna, bo i treść zgłoszenia brzmiała niepokojąco. Wczoraj wieczorem pod Głogowski Szpital Powiatowy przyjechało kilka zastępów straży pożarnej wezwanych do zadymienia na jednym z pięter placówki zdrowia. Na szczęście skończyło się na strachu i nie było konieczności ewakuacji.
Reklama
ZADYMIENIE W SZPITALU, STRAŻACY W AKCJI
- 26.01.2022 13:23 (aktualizacja 13.08.2023 12:08)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze