Do połowy przyszłego roku na trzech głogowskich szkołach ponadpodstawowych wykonana zostanie termomodernizacja oraz pojawi się instalacja fotowoltaiczna. W sumie prace obejmą pięć budynków. A wszystko to dzięki otrzymanej dotacji na to zadanie z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie ponad czterech milionów czterystu tysięcy złotych. Powiat głogowski dołoży do tej inwestycji ponad milion.
Reklama
INWESTYCJA, KTÓRA PRZYNIESIE POWIATOWI OSZCZĘDNOŚCI
- 17.02.2022 12:49 (aktualizacja 13.08.2023 08:11)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze