Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MAJĄ WANDALA

MAJĄ WANDALA

Nie tak dawno gmina miejska prowadziła prace przygotowawcze do sezonu turystycznego na placu festynowym nad Odrą. Nawieziono ziemię, wyrównano teren i zasiano trawę. Niestety prace te trzeba będzie powtórzyć. A wszystkiemu winien wandal, który w sobotni wieczór samochodem kręcił tzw. bączki i zniszczył przy tym ten teren.     

Kliknij aby odtworzyć

Podziel się
Oceń

Temperatura: 31°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama