Już po raz szósty w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie odbył się Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Impreza ta powróciła po dwuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem.
Reklama
RYWALIZACJA POD KOSZEM W MIŁEJ ATMOSFERZE
- 31.03.2022 15:42 (aktualizacja 13.08.2023 01:36)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze