Tegoroczne powiatowe uroczystości upamiętniające zakończenie działań wojennych na terenach Europy odbyły się nie w głogowskim Parku Słowiańskim przy Pomniku Koalicji Antyhitlerowskiej, ale na placu apelowym 4. Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego. Przybyli zaproszeni goście, poczty sztandarowe szkół, służb mundurowych. Obecna była także orkiestra Zakładowa Huty Miedzi Głogów, a młodzież z I LO w Głogowie wykonała program artystyczny.
Reklama
DUDKOWIAK: PAMIĘĆ O WOJNIE JEST OBOWIĄZKIEM
- 09.05.2022 12:23 (aktualizacja 12.08.2023 21:36)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze