Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SZKOŁA ZDROWIA PODSUMOWANA

Kliknij aby odtworzyć

W PWSZ w Głogowie podsumowano I edycję Szkoły Zdrowia realizowanej przez Instytut Medyczny uczelni i Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie. Tematem głównym tegorocznej edycji były założenia ogólne Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, a poszczególne zajęcia były poświęcone zagadnieniom związanym ze zdrowym stylem życia i dotyczyły m.in. aktywności fizycznej, zdrowej diety, szczepień czy unikania używek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 23°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama