Obcowanie z przyroda nie jest im obce i stąd wybór takiej szkoły i kierunku. W Zespole Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych i drugich kierunku: technik leśnik.
Reklama
PRZYSZLI LEŚNICY ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE
- 09.06.2022 14:54 (aktualizacja 12.08.2023 16:17)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze