To wydarzenie łączące historię z poznawaniem zabytków. Taka forma ma swoich wiernych fanów od lat, a z każdym rokiem pojawiają się także nowe twarze. W poniedziałek rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Lato w Twierdzy”. Na początek jej uczestnicy zdobywali trzy wieże: kolegiacka, ratuszowa i zamkową.
Reklama
NA ROZPOCZĘCIE AKCJI WESZLI NA TRZY WIEŻE
- 28.06.2022 13:56 (aktualizacja 12.08.2023 14:43)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze