Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

NIE MA IZBY WYTRZEŹWIEŃ, JEST PROBLEM?

Kliknij aby odtworzyć

Od wiosny tego roku nie ma w Głogowie izby wytrzeźwień. Jej likwidacja spowodowana była brakiem lekarzy, którzy nie chcieli pełnić dyżurów. Jak zauważył starosta Jarosław Dudkowiak policjanci zmuszeni są do transportu nietrzeźwych nawet do Wrocławia, przez co nie pełnią dyżurów na ulicach powiatu głogowskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama