Od wiosny tego roku nie ma w Głogowie izby wytrzeźwień. Jej likwidacja spowodowana była brakiem lekarzy, którzy nie chcieli pełnić dyżurów. Jak zauważył starosta Jarosław Dudkowiak policjanci zmuszeni są do transportu nietrzeźwych nawet do Wrocławia, przez co nie pełnią dyżurów na ulicach powiatu głogowskiego.
Reklama
NIE MA IZBY WYTRZEŹWIEŃ, JEST PROBLEM?
- 25.07.2022 13:36 (aktualizacja 12.08.2023 11:22)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze