W piątek przed ratuszem odtańczony został polonez. Tym razem nie przez szkolną młodzież, jak to zazwyczaj ma miejsce, lecz przez głogowskich seniorów, którzy w ten sposób rozpoczęli oficjalne obchody 40-lecia Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” w Głogowie. Oczywiście nie zabrakło tortu, życzeń oraz występów artystycznych.
Reklama
ROZPOCZĘLI ŚWIĘTOWANIE JUBILEUSZU DOMU
- 22.08.2022 13:31 (aktualizacja 12.08.2023 10:28)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze