Głogowscy podróżnicy: Grażyna i Stefan Sroczyńscy we wrześniu planują zorganizować wystawę na dworcu PKP zatytułowaną "Głogów moje miejsce na ziemi". Znajdą się na niej fotografie głogowian. Już teraz pomysłodawcy za naszym pośrednictwem zachęcają do przesyłania zdjęć, do końca sierpnia.
Reklama
ZAPRASZAJĄ I CZEKAJĄ NA ZDJĘCIA
- 24.08.2022 15:13 (aktualizacja 12.08.2023 09:20)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze