Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

ZABRAKŁO DOŚWIADCZENIA

ZABRAKŁO DOŚWIADCZENIA

Porażką z BBTS-em Bielsko-Biała siatkarze Chrobrego pożegnali się z pierwszoligowymi zmaganiami przed własną publicznością. Głogowianie kiepsko zaczęli, bo od przegranej w pierwszym secie do 14. W dwóch kolejnych wyglądało to już lepiej, ale w decydujących fragmentach doświadczeni rywale „odjeżdżali”.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Temperatura: 24°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama
Reklama