Gość opowiadał o Afganistanie i jego górach.
Reklama
PODRÓŻNIK W GŁOGOWSKIM LICEUM
W auli szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie odbyło się spotkanie uczniów z podróżnikiem i himalaistą Łukaszem Kocewiakiem.
- 24.10.2022 15:01
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze